Varėnos rankininkai pakartojo auksinį pasiekimą (0)

va
Lietuvos rankinio lygos (LRL) Pirmos lygos pirmenybės nugalėtojų titulas naujojo šeimininko neturės. Varėnoje vykusį finalo ketvertą laimėjo šeimininkų komanda „Ūla“ ir apgynė čempionų vardą. Antrus metus iš eilės pirmenybėse nugalėję varėniškiai finale 26:24 (13:13) įveikė vicečempionais tapusius „Šiaulius“.

Reguliariajame sezone komandos buvo išsidėstę taip pat – iki atkrintamųjų varžybų etapo „Ūla“ buvo pirma, o Saulės miesto komanda – antra.  Auksinėje dvikovoje rezultatyviausi šeimininkų žaidėjai buvo Ignas Savičius (7 įvarčiai), Matas Daškevičius ir Lukas Sužiedėlis (po 5 įv.) bei Deivas Eidukonis (4).

 Prie svarbiausios sezono pergalės ypatingu žaidimu prisidėjo vartininkai – Nojus Maziukas atrėmė beveik 60 procentų varžovų metimų, o dar vienas čempionų vartų sargas Aurimas Linkevičius sulaikė pusę smūgių.   

 Pusfinalyje „Ūla“ susitiko su „Molėtais“ ir juos nurungė po keturių papildomų kėlinukų pratęsimo (42:39; 36:36; 31:31; 16:12). Daugiausiai įvarčių pelnė D.Eidukonis (9), Matas Daškevičius (8), Klaidas Stoškus (7), o taip pat Ignas Savičius ir Gytis Zdarnauskas (po 5).  

„Molėtai“ bronziniame finale neprilygo Klaipėdos „Dragūno“ dubleriams (23:37). kurie po pratęsimo pusfinalyje buvo pralaimėję (32:35) „Šiauliams“. 

Dukart iš eilės  LRL Pirmos lygos čempionų „Ūlos“ komandos narys Ignas Savičius šiemet išrinktas geriausiu dešiniuoju pusiau kraštu, Tomas Valentukevičius naudingiausio pirmenybių žaidėjo rinkimuose liko antras.

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai