Varėnos rankininkai pakartojo auksinį pasiekimą (0)
Reguliariajame sezone komandos buvo išsidėstę taip pat – iki atkrintamųjų varžybų etapo „Ūla“ buvo pirma, o Saulės miesto komanda – antra. Auksinėje dvikovoje rezultatyviausi šeimininkų žaidėjai buvo Ignas Savičius (7 įvarčiai), Matas Daškevičius ir Lukas Sužiedėlis (po 5 įv.) bei Deivas Eidukonis (4).
Prie svarbiausios sezono pergalės ypatingu žaidimu prisidėjo vartininkai – Nojus Maziukas atrėmė beveik 60 procentų varžovų metimų, o dar vienas čempionų vartų sargas Aurimas Linkevičius sulaikė pusę smūgių.
Pusfinalyje „Ūla“ susitiko su „Molėtais“ ir juos nurungė po keturių papildomų kėlinukų pratęsimo (42:39; 36:36; 31:31; 16:12). Daugiausiai įvarčių pelnė D.Eidukonis (9), Matas Daškevičius (8), Klaidas Stoškus (7), o taip pat Ignas Savičius ir Gytis Zdarnauskas (po 5).
„Molėtai“ bronziniame finale neprilygo Klaipėdos „Dragūno“ dubleriams (23:37). kurie po pratęsimo pusfinalyje buvo pralaimėję (32:35) „Šiauliams“.
Dukart iš eilės LRL Pirmos lygos čempionų „Ūlos“ komandos narys Ignas Savičius šiemet išrinktas geriausiu dešiniuoju pusiau kraštu, Tomas Valentukevičius naudingiausio pirmenybių žaidėjo rinkimuose liko antras.
Komentarai
Palikite savo komentarą