Sezoną be pralaimėjimų sužaidę alytiškiai laimėjo diviziono auksą (2)

AN informacija
Parašykite autoriui
aka
Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) čempionais tapo alytiškiai. Alytaus krepšinio akademijos (AKA) U-14 komanda laimėjo MKL C diviziono pirmenybes. Edgaro Jančiuko auklėtiniai po atkaklios kovos finale 66:55 įveikė „Šilutę“. Daugiausiai – 20 taškų – nugalėtojų komandoje pelnė Nauris Nepas, 12 – Kipras Vainiušis, 11 – Joris Matusevičius, Joris Bielskas pridėjo 7, o Erikas Andriukonis ir Liutauras Janulevičius – po 4.

Pusfinalyje akademikai 61:35 sutriuškino Pasvalio „SII akademiją“, o šilutiškiai bilietą į finalą išplėšė  56:54 nugalėję Kalvariją. 

Pusfinalyje daugiausia taškų AKA ekipai pelnė K.Vainiušis (16 tšk.), J.Matusevičius ir N.Nepas (po 12) ir E.Andriukonis (10).  

Pakeliui link finalo ketverto alytiškiai dukart (92:60 namuose ir 70:69 svečiuose) įveikė vieną iš trijų pajėgiausių B pogrupio komandų – Kauno „Žalgirį III“ ir abusyk (81:52 namuose bei 87:62 išvykoje) – vieną iš dviejų stipriausių D pogrupio komandų. 

Savo (A) pogrupyje AKA komanda rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė – iškovojo visas 10 pergalių. Iš viso jų E. Jančiuko auklėtiniai MKL sezone surinko 16.

N.Nepas per visą sezoną vidutiniškai rinko po 16 taškų, po 14 – K.Vainiušis, 14 – J.Matusevičius.  MKL U-14 C diviziono bronzą laimėjo Pasvalio „SII   Akademija“, kuri 67:42 įveikė Kalvariją. 

C diviziono finalo ketverto turnyras vyko Alytuje, Medicininės reabilitacijos ir sporto centro salėje, ją gausiai užpildė AKA sirgaliai.

    Komentarai


    Palikite savo komentarą

    Ribotas HTML

    • Leidžiamos HTML žymės: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
    • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
    • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Kiti straipsniai