Sezoną be pralaimėjimų sužaidę alytiškiai laimėjo diviziono auksą (2)
Pusfinalyje akademikai 61:35 sutriuškino Pasvalio „SII akademiją“, o šilutiškiai bilietą į finalą išplėšė 56:54 nugalėję Kalvariją.
Pusfinalyje daugiausia taškų AKA ekipai pelnė K.Vainiušis (16 tšk.), J.Matusevičius ir N.Nepas (po 12) ir E.Andriukonis (10).
Pakeliui link finalo ketverto alytiškiai dukart (92:60 namuose ir 70:69 svečiuose) įveikė vieną iš trijų pajėgiausių B pogrupio komandų – Kauno „Žalgirį III“ ir abusyk (81:52 namuose bei 87:62 išvykoje) – vieną iš dviejų stipriausių D pogrupio komandų.
Savo (A) pogrupyje AKA komanda rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė – iškovojo visas 10 pergalių. Iš viso jų E. Jančiuko auklėtiniai MKL sezone surinko 16.
N.Nepas per visą sezoną vidutiniškai rinko po 16 taškų, po 14 – K.Vainiušis, 14 – J.Matusevičius. MKL U-14 C diviziono bronzą laimėjo Pasvalio „SII Akademija“, kuri 67:42 įveikė Kalvariją.
C diviziono finalo ketverto turnyras vyko Alytuje, Medicininės reabilitacijos ir sporto centro salėje, ją gausiai užpildė AKA sirgaliai.
Komentarai
Palikite savo komentarą
Malonu girdėt apie pasiektą…
Komentaras
Malonu girdėt apie pasiektą pergalę. Šaunuoliai
Pagal darbą ir nuopelnai…
Komentaras
Pagal darbą ir nuopelnai. Šaunuoliai💪🏀